Milé dámy!
CRYOMAX,prístroj na odbúranie nežiaduceho tuku, už od marca v NK-KOZMETIKA
Ošetrenia budú prebiehať vždy v sobotu. Na ošetrenie je nutné objednať sa telefonicky (+421 905 342 297) a po uhradení zálohy, 30% z ceny ošetrenia budete zaradené do objednávkového kalendára. Prvý krát začíname 14.3.2020

 

  • 45 minút ošetrenie ľubovoľnej partie tela (brucho, zadok, vnútorné stehná, vonkajšie stehná, boky, horná časť ramien, lýtka)
  • ošetrenie vykonáva kvalifikovaný personál s certifikátom
  • certifikovaný prístroj CRYOMAX – najlepší v Žiline (chladiaca teplota od -4,0 do do + 10,0º C)
  • viditeľné a trvalé výsledky už po prvom ošetrení
  • nová generácia kryolipolýzy, skutočne bezbolestná a ďaleko účinnejšia
  • prístroj na kryolipolýzu vznikol na základe vedeckého výskumu a klinických štúdii Harvardskej univerzity

Kryolipolýza je prevratná metóda, ktorá Vás zbaví podkožných tukov efektívne a natrvalo. Tuky sú zmrazené, skryštalizované, čím dochádza k narušeniu ich štruktúry a následnému prirodzenému vylúčeniu lymfatickým systémom.

Celý proces je bezpečný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridov. Akonáhle sú poškodené bunky odstránené, tuková vrstva sa viac nemodeluje a zmenšuje sa, tukové bunky sa zhlukujú späť k sebe, vytláčajú prázdne miesta a zmenšujú tým tukovú vrstvu.

Ihneď po procedúre môžete pokračovať vo Vašej každodennej činnosti a nevyžaduje sa špeciálne stravovanie, cvičenie či užívanie rôznych medikamentov.

Zbavte sa nadbytočných kilogramov novou a účinnou metódou. Pri ošetrení dochádza k úbytku 25 až 45% tukových buniek, pričom výsledky sú trvalé. Nie je potrebné dodržiavať žiadnu špeciálnu diétu. Ošetrenie je bezbolestné a vykonáva ho kvalifikovaný zdravotnícky personál s certifikátom.

Medzi jednotlivými aplikáciami by mala byť dodržaná minimálne  30 dňová prestávka.

Výsledok je preukázateľne viditeľný po jednom až dvoch mesiacoch.

Táto metóda je s veľkým úspechom prijímaná klinikami estetickej medicíny na celom svete. Stala sa veľmi obľúbená medzi pacientami, ktorí chcú tvarovať svoju postavu a zbavovať sa nežiadúceho tuku.

 

LOKÁLNA KRYOTERAPIA - stimuluje prirodzennú tvorbu enzýmov a hormónov, podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.
Lokálne pôsobenie schladeného vzduchu sa s úspechom využíva v športovom lekárstve, pomáha odstraňovať následky úrazov, vyvrtnutia, otĺčenia, pretrénovania, hematómy, svalové spazmy a jazvy. Povzbudzuje cievy, pôsobí proti bolesti a napomáha pri zdĺhavých ochorení. Pomáha pri rýchlejšom hojení úrazov pohybového ústrojenstva, zlomením, vytknutia, vykĺbenín a natrhnutí šliach a svalov, reumatizmu, popálenín a rôznych degeneratívnych a zápalových zmien, sklerózy multiplex a zápalov kĺbov. Výsledkom je rýchlejšie hojenie zranení, odstránenie následku zápalov a zmenšenie opuchov.

Metódu celotelovej chladovej regenerácie môže človek ľubovoľne absolvovať po celý život a upevňovať si tak zdravie a skvalitňovať svoj život neobmedzene.

 

CENNÍK

cena po zľave

1X OŠETRENIE - 1 PARTIA

70 €