VELA SHAPE III – Konečne efektívny prístroj na neinvazívnu liposukciu a odstránenie celulitídy ?

Čo je to neinvazívna liposukcia?

Neinvazívna liposukcia je zákrok, ktorý prebieha neinvazívne, teda bez použitia ihiel, odsávačiek, rezania kože a narkózy. Prístroje, ktoré sa počas tejto metódy používajú, pracujú na princípe rozrušovania tukových buniek. Hneď po ošetrení môžete vykonávať zvyčajné každodenné činnosti, nepotrebujete žiaden čas na zotavenie, a je vhodný pre ženy aj mužov každého veku.

Prečo Vela Shape III?

Najefektívnejší systém redukcie celulitídy na medzinárodnom trhu, využívajúci rádiofrenkfenciu, infračervené žiarenie a mechanickú vákuovú masáž. VelaShape III je najmodernejší americký prístroj na odstránenie celulitídy a formovanie postavy. Ide o prvý prístroj schválený americkým úradom pre kontrolu liečiv FDA na redukciu objemu – tvarovanie tela a liečbu celulitídy.

Ako prístroj pracuje?


Na výber sú dve rôzne hlavice: na redukciu objemu a na ošetrenie celulitídy. Prístroj Vela Shape III je kombináciou bipolárnej rádiofrekvencie, infračerveného žiarenia a tlakovej masáže tkaniva. Kombinácia infračerveného svetla a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákuum a špeciálne navrhnuté rollery (podobné LPG) masírujú tkanivo a umožňujú ľahší prienik energie do tkaniva. Výsledkom je rozpad tukových buniek – lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva.


V medzinárodnej multicentrickej štúdií až 85% ošetrovaných oblastí vykazovalo zmenšenie obvodu, minimálne o 1 cm až do 7,2 cm.


A čo zotavenie po ošetrení?

Ošetrenie nevyžaduje PN a nemá vedľajšie nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch sa môže objaviť  začervenanie, ktoré odozneje do niekoľko hodín.


Celkovo je potrebný menší počet ošetrení ako na iných podobných prístrojoch (odporúčaných je šesť ošetrení v dvojtýždňových intervaloch). Ošetrenie je úplne bezbolestné, pripomínajúce skôr masáž. Pri ošetrení nastáva rýchlejšie prehriatie tkaniva a súčasne so zvoleným ošetrením sa vykonáva lymfodrenáž ošetrovanej oblasti.

 

Aké časti tela môže tento pristoj ošetrovať?

Podľa klinických štúdií je najefektívnejší na tieto oblasti: oblasť predných a zadných stehien, vnútorného stehná, zadoku, brucha, brady a ramien.  Vďaka tomuto ošetrení si môžete teraz za niekoľko dní skrášliť svoje telo, bez diet a hladovania. Najlepšie je, že máte možnoť formovať a odstrániť presne tie tvrdohlavé partie tukových vakúšikov, čo vás najviac trápia, a ktoré ste už možno skúsili odstrániť rôznými masážami, krémami alebo cvičením.

Ošetrenia budú prebiehať vždy v sobotu, len na objednávky ( poprosím telefonicky +421 905 342 297) po uhradení zálohy (30% z ceny ošetrenia budete zaradená do objednávkového kalendára)

CENNÍK

Len na objednávky - ošetrenia budú prebiehať cez víkend bez príplatku

Brucho - 2*15 min.

160 €

Boky - 2*15 min.

160 €

Zadok - 2*15 min.

160 €

Predné stehná

2*15 min./160 €

Zadné stehná

2*15 min./160 €

Vnútorné stehná

2*15 min/160 €

Vonkajšie stehná

2*15 min./160 €

Stehná komplet

400 €

15 min naviac

40 €

Ovisnuté paže

2*15 min/120 €

Podbradok

15 min./100 €

Balík - BRUCHO x 5

600 €

Balík - predné stehná

2*15 min. - 5 ošetrení/600 €

Balík - vnútorné stehná

2*15 min. - 5 ošetrení/600 €

Balík - vonkajšie stehná

2*15 min. - 5 ošetrení/600 €

Balík - Podbradok - 15 min. (5 ošetr.)

350 €

Balík - Ovisnuté paže - 2*15 min (5 ošetr.)

400 €

 
CRYOMAX

cena po zľave

Len na objednávky - ošetrenia budú prebiehať cez víkend bez príplatku

1X OŠETRENIE - 1 PARTIA

70 €