Derkoratívna kozmetika

v NK-KOZMETIKA používam k svojej práci profesionálne prípravky dekoratívnej kozmetiky značky être belle. Organizujem individuálne kurzy líčenia pre amatérov.

Denné líčenie

Cieľom je veľmi prirodzený svieži vzhľad, zároveň zvýrazní Vaše prednosti, zakryje nedostatky. Správne nalíčená budete krajšia a sebavedomejšia.

Večerné líčenie

alebo make-up na párty, stužkovú, ples a inú spoločenskú príležitosť si vyžaduje silnejšie, odvážnejšie oditieňe, siaha po výraznejších farbách, ktoré ladia s doplnkami. Pri večernom líčení používam umelé riasy, ktoré dodajú Vašim očiam dramatický pohľad.

Ateliérové líčenie

alebo make-up na fotenie je náročnejšie na čas. Umelé osvetlenie si vyžaduje viac make-upu a použitie tých správnych farieb. Make-up treba správne zafixovať, aby vydržal ja teplo reflektorov

Svadobné líčenie

Pri svadobnom líčení sa snažím v prvom rade vyhovieť požiadavkam nevesty. Je to jej deň a preto sa musí cítiť najkrajšia, ale hlavne sama sebou. Pri líčení nevesty nedávam prednosť módnym trendom, ale snažím sa klásť dôraz na prirodzenosť a ženskosť

Maskérske premeny

alebo make-up na rôzne párty (halloween, mikuláš, ples v maskách, atď.) sú mojou najobľúbenejšou parketou. Môžem sa plne realizovať a využiť svoju kreativitu a umelecký talent, ktorý som dostala do vienka. Táto práca je náročná na čas aj produkty, ktoré používam, ale výsledok stoji za to. Prídte vyskúšať. :)

CENNÍK

denné líčenie

25-€

večerné líčenie(ples,stužková)+umelé riasy

40-€

foto líčenie(profi make-up,ateliérový  na fotenie)

50-€

líčenie nevesty

70-€

maskérske premeny

100-200-€

skúška

rovnaká cena ako danné líčenie

kurz líčenia pre 2 osoby

4h./80-€(1 os.)

kurz senbalíčenia 1 osoba

3h./100-€

poradenstvo

1h./80-€