chalanENERGY

C - PLUS

  • bojuje proti viditeľným známkam únavy
  • pôsobí na nedostatok pevnosti a jasu, na drsný a suchý povrch pleti
  • zabranuje vzniku vrások
  • má detoxikačný účinok
  • minimalizuje pôsobenie voľných radikálov a tým zabranuje predčastnému starnutiu pleti

Platinmen

platinmenMuži a ženy majú zásadne odlišné pokožky. To súvisí s rozdielnymi  hormonálnymi stavmi pohlaví.

Epidemiologické štúdie ukázali, že pokožka mužov je oproti ženskej pokožky viditeľne hrubšia, rozlišuje sa v produkcii mazu a v spôsobe viazanosti vlhkosti.

U mužov mužský pohlavný hormón redukuje obrannú funkciu  epidermy. Už v dojčenskom veku je pokožka chlapcov odolnejšia ako u dievčat  Rohová vrstva, ktorá vytvára bunky /keratínocyty/ je u mužov tenšia ako u žien. Ženy nadobudnú takú nízku úroveň až po menopauze. Mužská pokožka je preto „zraniteľnejšia" než ženská pokožka. Okrem iného je denno-denne namáhaná holením, a tým je suchšia, napnutejšia  a iritovanejšia. Novovzniknutý pánsky rad PLATINMEN od etre belle Cosmetics je zvlášť skoncipovaný pre náročné požiadavky pánske pokožky. Zároveň sú výrobky všestranne použiteľné v praktickom balení.

Platin (nanotechnologicky)

Fascinujúca nanotechnológia s látkou Platin má neporovnateľné anit-aging vlastnosti, ktoré informácie na regeneráciu pokožky ihneď postupujú ďalej na bunky. Svojim rešrukturalizujúcim účinkom látky Platin na barieru pokožky sa sčervenania, iritácie a malé poranenia rýchlo zmiernia a pokožka sa stane odolnejšou. Platin je zároveň hypoalergénny.

Hlavné účinné látky pre osvieženie a uvoľnenie pokožky

Nanotechnológia

Nano-častičky sú neuveriteľne malé, ktoré sa využívajú ako v medicíne tak aj v kozmetike, aby sa účinné látky mohli v ľudskom tele  transportovať cez steny buniek. Tieto nepatrné čiastočky premiestňujú účinné látky cez bunkové bariéry, čo by bolo bez nano-techniky nemožné.

KosmetineTM

Prírodný Anti-Aging biopolymér je špeciálne skoncipovaný pre citlivú pokožku. Klinické štúdie dokázali jeho absolútnu znášanlivosť a účinnosť pri redukcii vrások, zlepšenia elasticity, zvyšovaní hydratácie a posilnení bariéry pokožky.

Ion-moistTM

Táto účinná látka obsahuje dokázateľné 24-hodinové prevlhčenie, čím optimálne zodpovedá požiadavkám a štruktúre pánskej pokožky.

Whisky

Je bohatý na minerálne látky ako sodík, draslík ,horčík, vápnik. Posilňuje imunitný systém pokožky, urýchľuje zmiernenie sčervenaní a iritácií, ktoré vznikli počas holenia.

Lumin-EyeTM

Každý druhý muž má problémy s tmavými očnými kruhmi, slznými vačkami a malými vráskami. Rôzne štúdie dokázali úspech látky Lumin-Eye ako je jeho schopnosť podporovať tvorbu kolagénu a znovu vybudovať normálny tok krvi v malých kapilárach.

To znamená, že táto látka bojuje proti slzným vačkom, zmierňuje tmavé očné kruhy, spevňuje štruktúru spojivového tkaniva očných partií.